Hakkımızda

OSGB İSTANBUL – ARMADA İŞ GÜVENLİĞİ VE SAĞLIK HİZMETLERİ EĞİTİM DAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Armada OSGB 30.04.2014 tarihinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 1521 Belge numarasına sahip , İş sağlığı ve Güvenliği hizmetleri verme konusunda akredite bir kurumdur.

Genç , hevesli ve katılımcı olarak kendini tanımlayan iki üniversite arkadaşının kurduğu ARMADA OSGB kuruluşunun ardından geçen sürede onlarca firmaya İş sağlığı ve güvenliği konusunda hizmet etmiş, binlerce çalışana İş güvenliğini anlatarak bu konuda algı oluşturmaya çalışmış , ülkesinde yaşanan iş kazalarını kendine dert edinmiştir.Çalışmalarımızın temelinde tamamı daha sağlıklı ve güvenli işyeri ortamları oluşturmak , çalışanlara yaptıkları işlerin tehlikelerini anlatarak yaptıkları işlerde üzerine düşen güvenlik önlemlerini almalarını sağlamak , işverene işyerindeki potansiyel oluşabilecek kazaları anlatarak bunların proaktif çözümlerini sunmak üzerinedir.

Armada OSGB uzman kadrosu ile çözüme yönelik bir hizmet anlayışı içerisindedir.Bunu yaparken bu hizmetin temelinde önemli bir yer kaplayan dökümantasyon sistemini oluşturmuş ve sürekli daha iyisini hedeflemiştir. Gelişen teknolojiyi altyapısında kullanarak sunduğu hizmeti hızlandırmıştır ve buna devam edecektir.İş sağlığı ve güvenliği hususunda firmalara  uzun vadede güvenilir ve çözüm odaklı olmayı başarabilmiş bir firmadır.

Misyon: Sağlıklı ve güvenli işyeri ortamları oluşturabilmek , hizmet verdiği işyerlerinde iş güvenliği konusunda işvereni ve çalışanları bilinçlendirmek , iş kazalarını öngörerek bunlara engel olmaktır.

Vizyon: Temel hedefimiz ulaşabildiği heryerde “SIFIR İŞ KAZASI VE MESLEK HASTALIĞIDIR”.

 

#armadaosgb #Armada #armadaişgüvenliği #armada isg #anadolu yakası isg hizmeti #avrupa yakası isg hizmet

İŞ ORTAKLARIMIZIN YORUMLARI

13

FARKLI SEKTÖR

90

FİRMA

850

ÇALIŞANA HİZMET

100

MEMNUNİYET YÜZDESİ